ریسه هوشمند LED پریزم

ریسه هوشمند LED همان روشنایی LED است با امکانات هوشمند. با افزودن سخت افزار لازم مانند انواع سنسور و اتصال روشنایی به شبکه، می توان امکانات گسترده ای به آن افزود.

به این ترتیب هر ویژگی نور از شدت و رنگ گرفته تا دمای نور با توجه به نیاز های هر شخص یا هر فضا قابل انتخاب است.

خاموش و روشن کردن روشنایی ها به سادگی فشار دادن یک دکمه در اپلیکیشن موبایل خواهد بود، هر اتاق خانه را می توان برای یک جشن تمام عیار نورپردازی کرد یا برای مطالعه و تمرکز بهترین نور را برگزید.

ریسه هوشمند LED پریزم نیلیگو نه تنها به خودی خود امن است، بلکه امنیت هر فضا را افزایش می دهد. برای نمونه، صاحب خانه می تواند از هر جای دنیا که باشد ریسه هوشمند LED پریزم نیلیگو را روشن کند تا حضور افراد در خانه شبیه سازی شده و کسی جرات ایجاد مزاحمت پیدا نکند. همچنین، ریسه هوشمند LED پریزم نیلیگو با سایر ابزار هوشمند از جمله دوربین امنیتی، حسگر آتش و درب بازکن هوشمند سازگار است تا ایمنی به بالاترین سطح ممکن برسد.

به لطف اپلیکیشن موبایل نیلیگو، ریسه هوشمند LED پریزم نیلیگو به امکانات گسترده ای مجهز شده تا هوشمند تر از رقبای خود باشد.

اگر این برای شما کافی نیست، بهتر است بدانید که ریسه هوشمند LED پریزم نیلیگو به صورت Open API طراحی شده تا قابلیت توسعه داشته باشد.

نیلیگو بازه گسترده ای از انواع روشنایی، سنسور، کلید و سایر ابزار هوشمند ارایه کرده تا نورپردازی هر فضایی ممکن باشد. نصب ساده، بدون نیاز به سیم کشی مجدد یا هر گونه لوازم جانبی مانند  Hub، ریسه هوشمند LED نیلیگو را از رقبا متمایز کرده است.

ریسه هوشمند LED نیلیگو با با سایر دستگاه های هوشمند نیلیگو، لوازم هوشمند Third-Party و دستیار های صوتی مانند الکسای آمازون و دستیار صوتی گوگل سازگار است.

انعطاف پذیری مهم ترین ویژگی ریسه هوشمند LED نیلیگو است. با این ویژگی، می توان هر جا که از پیش ممکن نبود را نورپردازی کرد. به این ترتیب می توان زیر مبلمان، راه پله، پاسیو، باغچه و سایر فضا ها را با نور مستقیم یا غیر مستقیم روشن کرد.

امکانات هوشمند را به قابلیت انعطاف پذیری ریسه هوشمند نیلیگو بیافزایید تا امکانات نامحدودی برای نورپردازی فراهم شود.

ریسه هوشمند LED نیلیگو در انواع تک پورت و 5 پورت ساخته می شود.

ریسه هوشمند LED پریزم در یک نگاه

بدون نیاز به دستگاه جانبی

تا حداکثر 5 پورت کنترلی

20 سال طول عمر

میلیون ها رنگ

تنظیم شدت روشنائی

2 سال گارانتی در ایران

ارتباط وای فای

Open API

مشخصات ریسه هوشمند LED پریزم

ماکزیمم توان مصرفی 90W برای هر درگاه
ولتاژ کاری 12V DC
فرکانس کاری DC
نوع وای فای 802.11b/g/n
پروتکل امنیتی وای فای Shared key / WPA-Personal / WPA2-Personal / WPA-Enterprise / WPA2-Enterprise
رنگ ال ای دی 16 میلیون رنگ
دمای کاری 40- الی 100+
سازگاری web service (Rest) protocol
امنیت Replay attack protected / AES cryptography
مدت زمان کاری بیش از 5000 ساعت معادل 70 ماه یا 5.7 سال بدون خاموشی
نوع ارتباط Web service over HTTP / MQTT over cloud
لامپ هوشمند LED پریزم نیلیگو
فهرست