روشنایی هوشمند LED پریزم

روشنایی هوشمند LED همان روشنایی LED است با امکانات هوشمند. با افزودن سخت افزار لازم مانند انواع سنسور و اتصال روشنایی به شبکه، می توان امکانات گسترده ای به آن افزود.

به این ترتیب هر ویژگی نور از شدت و رنگ گرفته تا دمای نور با توجه به نیاز های هر شخص یا هر فضا قابل انتخاب است.

خاموش و روشن کردن روشنایی ها به سادگی فشار دادن یک دکمه در اپلیکیشن موبایل خواهد بود، هر اتاق خانه را می توان برای یک جشن تمام عیار نورپردازی کرد یا برای مطالعه و تمرکز بهترین نور را برگزید.

روشنایی هوشمند LED پریزم نیلیگو نه تنها به خودی خود امن است، بلکه امنیت هر فضا را افزایش می دهد. برای نمونه، صاحب خانه می تواند از هر جای دنیا که باشد روشنایی هوشمند LED پریزم نیلیگو را روشن کند تا حضور افراد در خانه شبیه سازی شده و کسی جرات ایجاد مزاحمت پیدا نکند. همچنین، روشنایی هوشمند LED پریزم نیلیگو با سایر ابزار هوشمند از جمله دوربین امنیتی، حسگر آتش و درب بازکن هوشمند سازگار است تا ایمنی به بالاترین سطح ممکن برسد.

به لطف اپلیکیشن موبایل نیلیگو، روشنایی هوشمند LED پریزم نیلیگو به امکانات گسترده ای مجهز شده تا هوشمند تر از رقبای خود باشد.

اگر این برای شما کافی نیست، بهتر است بدانید که روشنایی هوشمند LED پریزم نیلیگو به صورت Open API طراحی شده تا قابلیت توسعه داشته باشد.

نیلیگو بازه گسترده ای از انواع روشنایی، سنسور، کلید و سایر ابزار هوشمند ارایه کرده تا نورپردازی هر فضایی ممکن باشد. نصب ساده، بدون نیاز به سیم کشی مجدد یا هر گونه لوازم جانبی مانند  Hub، روشنایی هوشمند LED نیلیگو را از رقبا متمایز کرده است.

روشنایی هوشمند LED نیلیگو با با سایر دستگاه های هوشمند نیلیگو، لوازم هوشمند Third-Party و دستیار های صوتی مانند الکسای آمازون و دستیار صوتی گوگل سازگار است.

نیلیگو پریزم را به عنوان نام روشنایی های هوشمند خود برگزیده و این دستگاه ها را با توان، شکل و رنگ های متنوع روانه بازار کرده تا پاسخگوی تمام نیاز ها و سلایق باشد.

لامپ های هوشمند در انواع سفید یا رنگی ساخته می شوند. روشنایی هوشمند LED پریزم نیلیگو هم با نام های کلوین و RGB ساخته شده اند که به ترتیب به انواع سفید و رنگی اشاره دارد.

روشنایی هوشمند کلوین با تنظیم دمای نور برای ایجاد آرامش، بهبود شرایط مطالعه و بالا بردن تمرکز ساخته شده است. همچنین روشنایی هوشمند RGB می تواند با تغییر رنگ نور، هر محیطی را دگرگون کند.

هر دو نوع کلوین و RGB روشنایی هوشمند LED پریزم نیلیگو در اشکال، رنگ ها و توان های مختلف تولید می شوند تا پاسخگوی تمام نیاز ها و سلایق باشند.

روشنائیهای سقفی 8 وات

این نوع چراغهای سقفی با ظاهری شیک و دیفیوزری زیبا و در دو مدل RGB با قابلیت تولید 16 میلیون رنگ و کلوین با قابلیت کنترل دمای نور تولید شده است. حداکثر توان این چراغ 8 وات میباشد و شما قادر خواهید بود تا 4 عدد چراغ را به یک درایور متصل کرده و با یک درایور روشن کنید. بدین ترتیب هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد. اگر از یک Extender استفاده کنید قادر خواهید بود این تعداد را چند برابر افزایش داده و هزینه درایور را بر چند چراغ سرشکن کنید

روشنائیهای سقفی 12 وات

این نوع چراغهای سقفی با ظاهری شیک و شکلهای مختلف و زیبائی ساخته شده اند و در دو مدل RGB با قابلیت تولید 16 میلیون رنگ و کلوین با قابلیت کنترل دمای نور عرضه شده اند. حداکثر توان این چراغها 12 وات میباشد و شما قادر خواهید بود تا 3 عدد چراغ را به یک درایور متصل کرده و با یک درایور روشن کنید. بدین ترتیب هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد. اگر از یک Extender استفاده کنید قادر خواهید بود این تعداد را چند برابر افزایش داده و هزینه درایور را بر چند چراغ سرشکن کنید.

روشنائیهای سقفی 18 وات

این نوع چراغهای سقفی دارای ظاهری شیک و زیبا میباشد و در دو مدل RGB با قابلیت تولید 16 میلیون رنگ و کلوین با قابلیت کنترل دمای نور تولید شده است. حداکثر توان این چراغ 18 وات میباشد و شما قادر خواهید بود تا 2 عدد چراغ را به یک درایور متصل کرده و با یک درایور روشن کنید. بدین ترتیب هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد. اگر از یک Extender استفاده کنید قادر خواهید بود این تعداد را چند برابر افزایش داده و هزینه درایور را بر چند چراغ سرشکن کنید
 

روشنائیهای سقفی 100 وات

روشنائیهای سقفی 25 وات

بررسی اجمالی

بدون نیاز به دستگاه جانبی

تغییر دمای نور

20 سال طول عمر

میلیون ها رنگ

تنظیم شدت روشنائی

2 سال گارانتی در ایران

ارتباط وای فای

 Open API

مصرف بهینه انرژی

مشخصات

توان مصرفی 11W در بیشترین حالت
توان مصرفی آماده باش کمتر از 0.1 وات
ولتاژ کاری AC 110-240 V
فرکانس کاری 50-60Hz
نوع وای فای 802.11b/g/n
پروتکل امنیتی WPA2 local – SSL Cloud connection
رنگ ال ای دی 16 میلیون رنگ (RGB) – دمای نور (کلوین)
دمای کاری 40- الی 100C
سازگاری Rest web service protocol – Cloud connection – Apple home kit – Amazon Alexa – Google home
امنیت Replay attack protected / AES cryptography
معادل روشنائی 750 لومنز (RGB) – 1100 لومنز (Kelvin)
زاویه روشنائی 165 degrees
مدت زمان کاری بیش از 50000 ساعت معادل 70 ماه یا 5.7 سال بدون خامومشی
نوع ارتباط Web service over HTTP / MQTT over cloud
موارد ایمنی برای استفاده در مناطق مرطوب، حفاظت نشده یا آلوده طراحی نشده است.

مقایسه کلوین و RGB

RGB کلوین
مشخصات وای فای یکسان یکسان
مشخصات الکتریکی یکسان یکسان
شکل محصول یکسان یکسان
ارتباط با سرویس ابری Integration دارد دارد
اپلیکیشن موبایل و نرم افزار ویندوز دارد دارد
تنظیم شدت نور توسط اپلیکیشن دارد دارد
گارانتی یکسان یکسان
نحوه استفاده یکسان یکسان
مصرف بهینه انرژی دارد دارد
بیشترین میزان شدت روشنائی 65 لومنز بر وات 140 لومنز بر وات
رنگ طیف کامل نور دمای نور
تاثیر گذاری بر روحیه کاربران دارد دارد
زیبا سازی محیط دارد کاربرد عادی
قیمت گران تر ارزان تر
کلید هوشمند
لامپ هوشمند LED پریزم نیلیگو
فهرست