خوراک پز هوشمند

خوراک پز هوشمند نیلیگو برای ساده کردن پخت و پز طراحی شده است. این خوراک پز هوشمند برنامه ریزی شده تا دستور پخت غذا را از اپلیکیشن موبایل نیلیگو دریافت و سپس فرایند پخت را آغاز کند. به این ترتیب، از کاربر خواسته می شود تا در هر گام، مواد غذایی لازم را به دستگاه اضافه کند، سپس خوراک پز هوشمند نیلیگو زمان، دما و فشار لازم برای پخت تا گام بعدی را تنظیم خواهد کرد.

این خوراک پز هوشمند به دستور های پخت پیش فرض محدود نیست و کاربران می توانند دستور های مورد علاقه خود را با یکدیگر به اشتراک بگذارند.

خوراک پز هوشمند نیلیگو می تواند بهترین وسیله برای کسانی باشد که دوست دارند کنترل بیشتری بر پخت و پز داشته باشند. بسیاری از کاربران هم این کالا را به عنوان یکی از ابزار های لازم برای زندگی سالم تر بر می گزینند.

با استفاده از خوراک پز هوشمند نیلیگو، به جای حرارت دادن طولانی، می توان غذا را در زمان کوتاه تری پخت و تا جای ممکن خواص مواد غذایی را حفظ کرد.

با امکان انجام وظیفه به عنوان پلوپز، دستگاه تهیه ماست، گرم کن، زودپز یا بخارپز، خوراک پز هوشمند نیلیگو نیاز به داشتن چندین وسیله در آشپزخانه را از بین برده و به نظم خانه و آشپزخانه کمک شایانی خواهد کرد.

این دستگاه به سادگی و از راه دور در اپلیکیشن موبایل نیلیگو کنترل می شود، با سیستم های یکپارچگی و ارتباط ماشین به ماشین نیلیگو سازگار است و اتصال آن به دستیار های صوتی گوگل و الکسا امکان استفاده از فرمان های صوتی را فراهم می کند.

خوراک پز هوشمند نیلیگو در یک نگاه

بدون نیاز به دستگاه جانبی

2 سال گارانتی در ایران

ارتباط وای فای

Open API

مشخصات خوراک پز هوشمند نیلیگو

توان مصرفی خاموش کمتر از 0.1 وات
ولتاژ کاری AC 110-240V
فرکانس کاری 50-60Hz
نوع وای فای 802.11b/g/n
پروتکل امنیتی WPA2 local – SSL Cloud connection
نوع ارتباط Web service over HTTP / MQTT over cloud
دمای کاری 40- الی 100C
سازگاری Rest web service protocol – Cloud connection – Apple home kit – Amazon Alexa – Google home
امنیت Replay attack protected / AES cryptography
بلندگوی هوشمند وای فای
اپلیکیشن موبایل نیلیگو
فهرست