بلندگوی هوشمند وای فای

بلندگوی هوشمند وای فای نیلیگو تجربه ای فراتر از شنیدن موسیقی ارایه می دهد. این اسپیکر به سادگی به دستیار های صوتی مانند گوگل و الکسا متصل می شود تا کنترل دستگاه های هوشمند خانه با فرمان های صوتی ممکن باشد. به این ترتیب، کافی است به گوگل یا الکسا بگویید لامپ های  هوشمند خانه را روشن کنند، تصویر مهمان ها را از آیفون تصویری هوشمند به شما نشان دهند یا یک قرار ملاقات در تقویم موبایل شما تنظیم کنند.

همچنین، با بلندگوی هوشمند وای فای نیلیگو می توان از سرویس های پخش آنلاین موسیقی مانند اسپاتیفای، آمازون، پاندورا یا هر سرویس دیگری استفاده کرد.

بلندگوی هوشمند وای فای نیلیگو به بیش از یک یا دو بلندگوی دیگر نیلیگو متصل می شود تا صدایی فراگیر ارایه دهد، بهتر از هر بلندگوی هوشمند دیگر. به این ترتیب، پخش موسیقی، کنترل دستگاه های هوشمند، برقراری تماس و دستور دادن به دستیار های صوتی از هر جای خانه ممکن است، به هر بزرگی که باشد.

نیلیگو ترجیح داده به جای تولید بلندگو، به هوشمند کردن بلندگو های موجود در بازار بپردازد. به زبان ساده، نیلیگو با افزودن حسگر ها و سخت افزار لازم و اتصال بلندگو به شبکه، آن را هوشمند می سازد. با چنین رویکردی، نیلیگو بازه گسترده ای از بلندگو های هوشمند را در انواع شکل، قدرت و قیمت برای جذب تمام سلیقه ها ارایه می دهد.

بلندگوی هوشمند وای فای نیلیگو با اپلیکیشن موبایل نیلیگو کنترل می شود و قابل تعریف در سرویس های یکپارچگی و ارتباط ماشین به ماشین نیلیگو است.

بلندگوی هوشمند وای فای نیلیگو در یک نگاه

بدون نیاز به دستگاه جانبی

2 سال گارانتی در ایران

ارتباط وای فای

Open API

مشخصات بلندگوی هوشمند وای فای

توان مصرفی خاموش کمتر از 0.1 وات
ولتاژ کاری AC 110-240V
فرکانس کاری 50-60Hz
نوع وای فای 802.11b/g/n
پروتکل امنیتی WPA2 local – SSL Cloud connection
نوع ارتباط Web service over HTTP / MQTT over cloud
دمای کاری 40- الی 100C
سازگاری Rest web service protocol – Cloud connection – Apple home kit – Amazon Alexa – Google home
امنیت Replay attack protected / AES cryptography
رله اینترنت اشیاء
خوراک پز هوشمند
فهرست