شاخ و شانه کشیدن لنوو در برابر فیلیپس، آمازون و نست برای تصاحب بازار اینترنت اشیاء

شاخ و شانه کشیدن لنوو در برابر فیلیپس، آمازون و نست برای تصاحب بازار اینترنت اشیاء
سری محصولات Smart Essential لنوو همه جای خانه شما را به همه جا وصل می کند.
سری محصولات Smart Essential لنوو در نمایشگاه IFA 2018 برلین معرفی شد و به نظر می رسد می تواند مغز متفکر خانه هوشمند شما باشد.
در حال حاضر بازه محصولات هوشمند لنوو به سه بخش اساسی تقسیم می شود: پریز هوشمند، دوربین هوشمند و لامپ هوشمند.
Smart Display لنوو که پیش تر معرفی شده هم با سری محصولات هوشمند جدید سازگاری دارد و می تواند مانند یک هاب برای این محصولات عمل کند.
تمام محصولات معرفی شده در اپلیکیشن لنوو به صورت یکپارچه قابل مدیریت هستند که لنوو لینک نام دارد. در Lenovo Link می توانید محصولات هوشمند را به نواحی تعریف شده از خانه مانند یک اتاق نسبت دهید تا کنترل آن ها ساده باشد.
تمام کالاهای هوشمند لنوو از دستور های صوتی هم پشتیبانی می کنند تا در کنار Alexa یا Google Hone به صدای شما گوش کنند.

با این خانواده آشنا شوید

پریز هوشمند لنوو می تواند به پریز های خانه وصل شود تا بتوانید لوازم برقی و الکترونیکی سازگار را مدیریت کنید. کار این کلید ساده تر کردن زندگی است. برای نمونه با وصل کردن تلوزیون به پریز هوشمند می توانید آن را از راه دور یا بهتر بگوییم از هر جای جهان خاموش و روشن کنید. مسلما شما در آن سر دنیا به تلوزیون این سر دنیا نیاز ندارید ولی این گونه می توانید از خاموش بودن آن مطمئن باشید. این اطمینان در آن سر دنیا 29.99 دلار برای شما آب می خورد.
دوربین هوشمند لنوو یک دوربین امنیتی هوشمند است که با استفاده از آن می توانید خانه خود را کنترل کنید. دوربین امنیتی لنوو میکروفون داخلی هم دارد که هم ضبط می کند و هم پخش.
دوربین امنیتی لنوو محصولاتی مانند Nest و Somfy and co را هدف قرار داده است. برای این کالا هم 99.99 دلار کنار بگذارید.
لامپ هوشمند لنوو امکان شخصی سازی و زمان بندی نورپردازی خانه را فراهم می سازد. می توانید دمای نور را تغییر داده یا نور را کم و زیاد کنید. حتی خاموش کردن لامپ از هر جا و در هر زمان تنها با استفاده از اپلیکیشن موبایل ممکن است، همان کار هایی که لامپ هوشمند نیلیگو یا فیلیپس هیو هم انجام می دهند. خرید لامپ هوشمند لنوو اکنون با 29.99 دلار ممکن است. مانند لامپ هوشمند نیلیگو و بر خلاف لامپ هوشمند فیلیپس، لامپ هوشمند لنوو به هاب نیاز ندارد.
محصولات زیادی هستند که تجربه ای مشابه لامپ هوشمند لنوو در اخیتار قرار می دهند. رقابت با شرکت هایی مانند فیلیپس، آمازون و نست که همین حالا بازار اینترنت اشیاء را قبضه کرده اند کار ساده ای نیست، پس لنوو راه زیادی در پیش دارد.
پریز و لامپ Lenovo Smart Essentials از نوامبر 2018 در آمریکا در دسترس خواهد بود. برای خرید دوربین امنیتی لنوو هم باید تا اوایل 2019 شکیبا ماند.
اسمارت اسنشالز از سال آینده میلادی در سایر مناطق دنیا از جمله اروپا، خاور میانه و آفریقا عرضه خواهد شد.
بیشتر بخوانید: بهترین لامپ های هوشمند
چرا باید هر چه زودتر یک لامپ هوشمند بخرید؟
لامپ هوشمند نیلیگو
فهرست