کلیدهای نیلیگو

کلیدهای اینترنت اشیاء یک کلید لمسی است که سخت افزار آن بگونه ای ساخته شده است که علاوه بر قطع و وصلکردن برق، میتواند سرویسهای متعددی را بصورت نرم افزاری در اختیار مصرف کننده قرار دهد. قابلیت ارتباط با شبکه Wi-Fi و Cloud، آنرا به یک محصول اینترنت اشیاء با امکان توسعه روز افزون مبدل ساخته است. با توجه به امکان توسعه این محصول توسط نرم افزار نیز توسعه بر روی Cloud، کاربردهای وسیعی برای این محصول جهت ارتقاء امنیت، رفاه و بهینه سازی در مصرف انرژی میتوان در نظر گرفت.

کلیدهای هوشمند اینترنت اشیاء نیلیگو کاربرد گسترده ای در صنعت ساختمان دارد. طراحی بسیار زیبا در ترکیب با ویژگی های منحصر به فرد است که انواع کلید نیلیگو را به کالایی متفاوت تبدیل می کند. کلیدهای نیلیگو به دو دسته کلی کلیدهای روشنائی و کلیدهای کولر آبی مخصوص کشورهای گرم و خشک تقسیم بندی میگردند. کلیدهای نیلیگو در عین سادگی، عمکردی بسیار گسترده دارد و این عملکرد به دلیل ارتباطی که با سرویسهای ابری نیلیگو دارد، قابل توسعه است. بدین ترتیب با یکبار تهیه این کلیدها، قادر خواهید بود تا آنها را بصورت نرم افزاری توسعه دهید. برخی از ویژگی های کلید هوشمند نیلیگو در زیر بر شمرده شده است.

ویژگی های کلی


کلید کولر آبی

کلید هوشمند نیلیگو توانایی های فراوانی دارد و به لطف طراحی Open API می تواند قابلیت توسعه بسیاری داشته باشد.
کاربران به لطف ارتباط این کلید با Cloud می توانند توانایی هایی مانند فرمان های لمسی Double Click یا Press and Hold را به این کلید بیافزایند. بنابراین کلیدهای هوشمند نیلیگو مانند سایر محصولات این شرکت به صورت نرم افزاری امکان توسعه دارد و در بستر M2M با دیگر اشیاء هوشمند ارتباط برقرار می کنند که همین امر باعث افزایش میزان سرویس دهی این کلیدها خواهد شد. به این ترتیب کسانیکه از این کلیدها استفاده میکنند میتوانند همانند محصولات دیگر اینترنت اشیاء، هر روز منتظر یک سرویس جدید باشند که نیلیگو بر روی بستر رایانش ابری برای این کلیدها ایجاد خواهد کرد. همچنین برنامه نویسان و توسعه دهندگان می توانند قابلیت های بسیار پیشرفته تری را که در ذهن دارند برای کلیدهای هوشمند نیلیگو ایجاد کنند

توان مصرفی آماده باش

کمتر از 0.1 وات


 

ولتاژ کاری

AC 110-240 V


 

فرکانس کاری

50-60Hz


 

سازگاری

Rest web service protocol – Cloud connection – Apple home kit – Amazon Alexa – Google home

نوع وای فای

802.11b/g/n


 

پروتکل امنیتی

WPA2 local – SSL Cloud connection


 

نوع ارتباط

Web service over HTTP / MQTT over cloud


 

حسگر آیریس
روشنایی هوشمند LED پریزم
فهرست