سرویس یکپارچگی نیلیگو در اینترنت اشیاء

سرویس یکپارچگی چیست؟

تعداد دستگاه های هوشمند، اپلیکیشن ها و سرویس هایی که استفاده می کنیم چنان زیاد شده که هر روز تعداد زیادی اعلان و هشدار از آن ها دریافت می کنیم.  چنین حجمی نه تنها سردرگم کننده، بلکه خارج از کنترل است. بدون شک، صنایع و تجارت های کوچک و بزرگ به تناسب بزرگی خود، مشکل یاد شده را بیشتر حس می کنند.

هر روز باید به تعداد زیادی خبر، ایمیل، پیام، خبرنامه و رویداد های شبکه های اجتماعی رسیدگی کنیم.

به این ترتیب، به ابزاری نیاز داریم که از سوی ما واکنش و پاسخ مناسبی از سوی ما به هر یک از موارد یاد شده نشان دهد. چنین چیزی سرویس یکپارچگی نام دارد و به طرز شگفت انگیزی در وقت و هزینه ها صرفه جویی می کند.

برای نمونه، می توان به سادگی تعریف کرد که با دریافت هر ایمیل از یک مخاطب خاص، پیوست های آن به صورت خودکار در یک فولدر از پیش تعیین شده ذخیره شده و نتیجه کار به صورت یک هشدار به ما اطلاع داده شود.

در نمونه ای دیگر، یک فروشگاه اینترنتی را در نظر بگیرید که سفارشی از یک کاربر دریافت کرده که پاسخ خودکار می تواند به صورت فرستادن درخواست به واحد بسته بندی و آماده سازی کالا برای ارسال رخ دهد، بدون این که نیازی به انجام چنین کاری به  صورت دستی باشد.

به بیان دیگر، بدون سرویس یکپارچگی، هر سیستم، فرد، اپلیکیشن یا سرویس باید کار خود را به صورت دستی و به تنهایی انجام دهد که نتیجه ای جز کاهش بهره وری و هدر رفتن منابعی مانند زمان، و پول ندارد، منابعی که می تواند برای کار های مهم تر هزینه شود.

سرویس یکپارچگی بستری فراهم می کند که در آن، اپلیکیشن ها، نرم افزار ها، سرویس ها و دستگاه های مورد استفاده یک شخص یا شرکت تحت قوانینی تعریف شده با هم به صورت یکپارچه کار کنند تا وظیفه یا وظایفی را به صورت خودکار انجام دهند.

بالا رفتن میزان فروش، افزایش بهره وری و کارایی مجموعه، ساده تر کردن برنامه نویسی و توسعه نرم افزار، کمک به مدیریت منابع انسانی، تحول بازاریابی و حتی ساده کردن تحصیل دانش آموزان و دانشجویان برخی از مهم ترین مزایای به کار گیری سرویس یکپارچگی در اینترنت اشیاء هستند.

سرویس یکپارچگی نیلیگو

سرویس یکپارچگی نیلیگو یک اتوماسیون فوق العاده برای شرکت ها و افراد پرمشغله است. این سرویس با یکپارچه سازی دستگاه های هوشمند، اپلیکیشن ها و سرویس ها در قالب یک مجموعه ، در منابع ارزشمندی مانند وقت و پول صرفه جویی می کند تا برای موارد مهم تری هزینه شوند.

با اجرای چند گام ساده می توان به سرویس یکپارچگی نیلیگو پیوست. نخست، دستگاه ها، اپلیکیشن ها و سرویس ها باید در سرویس یکپارچگی نیلیگو تعریف شوند تا به تبادل اطلاعات با یکدیگر بپردازند. سپس، اطلاعات لازم بر اساس الگو های تعریف شده بین دستگاه ها، اپلیکیشن ها و سرویس ها جابجا می شود.

به دلیل طراحی زیبا و ساده، کاربران سرویس یکپارچگی نیلیگو نیازی به داشتن دانش برنامه نویسی ندارند. دستگاه های هوشمند، اپلیکیشن ها و سرویس های زیادی امکان تعریف در این سرویس دارند و تعداد آن ها مرتب افزایش می یابد.

رابط کاربری سرویس یکپارچگی نیلیگو طوری طراحی شده که کاربران بدون نیاز به کمک از یک برنامه نویس، به تعریف الگو ها بپردازند. اگر این میزان از سادگی برای شما کافی نیست، بهتر است بدانید که الگو های از پیش تعریف شده بسیار زیادی در این سرویس وجود دارد که برای عمده کابران کافی خواهد بود.

ما در طراحی سرویس یکپارچگی به کسب و کار ها توجه ویژه ای داشته ایم. به همین دلیل، موارد زیادی از جمله پلاگین ها، اسکریپت ها، دیتابیس ها و موارد بسیار زیاد دیگری برای این دسته از مخاطبان در نظر گرفته شده است. همچنین، ما آماده همکاری با تمام کسب و کار ها برای طراحی موارد یا شده به صورت اختصاصی هستیم. به این ترتیب، کسب و کار ها به اختصاص هزینه های گزاف برای راه اندازی این سیستم و اختصاصی سازی آن نیازی نخواهند داشت.

سایر سرویس های یکپارچگی

پس از آشنایی با مفهوم سرویس یکپارچکی و خدمات نیلیگو در این زمینه، در ادامه با سایر سرویس های یکپارچگی آشنا می شویم تا ویژگی های برتر سرویس ما بهتر نمایان شود.

نام سرویسمزایامعایب
Iftttرابط کاربری ساده و قابل درک

سازگار با تقریبا تمام دستگاه های هوشمند، اپلیکیشن ها و سرویس ها

داشتن اپلیکیشن موبایل

الگو های محدود به دو گام
Zapier

 

سازگار با تقریبا تمام دستگاه های هوشمند، اپلیکیشن ها و سرویس ها

امکان ایجاد الگو های پیچیده با بیش از دو گام

رابط کاربری ساده و قابل درک، حتی برای افراد عادی

 

 

نداشتن الگو های رایگان و نیاز به پرداخت پول پس از سپری شدن دوره آزمایشی

نداشتن اپلیکیشن موبایل

Microsoft flow

 

سازگاری بی نظیر با دستگاه های هوشمند، اپلیکیشن ها و سرویس های مایکروسافت

فراوانی الگو های از پیش تعیین شده

 

محدود به دستگاه های هوشمند، اپلیکیشن ها و سرویس های مایکروسافت

 

Niligo integrationرابط کاربری ساده و قابل درک، حتی برای افراد عادی

امکانات ویژه برای کسب و کار ها

سادگی خصوصی سازی برای هر API و وجود اسکریپت های اختصاصی

امکان ایجاد الگو های پیچیده با گام های نامحدود

نسخه موبایل واکنش گرا و رسپانسیو

فراوانی الگو های از پیش تعیین شده

 

ورود به سرویس یکپارچگی نیلیگو

با استفاده از لینک زیر می توانید به سرویس یکپارچگی نیلیگو وارد شوید.

اپلیکیشن موبایل نیلیگو
ارتباط ماشین به ماشین
فهرست