ریسه هوشمند تزئینی

نیلیگو پریزم

ریسه اینترنت اشیاء یک ریسه روشنائی تزئینی و زیبا میباشد که Driver آن بگونه ای ساخته شده است که علاوه بر تولید 16 میلیون رنگ، میتواند سرویسهای متعددی را بصورت نرم افزاری در اختیار مصرف کننده قرار دهد. قابلیت ارتباط با شبکه و Cloud، آنرا به یک محصول اینترنت اشیاء با امکان توسعه روز افزون مبدل ساخته است. با توجه به امکان توسعه این محصول توسط نرم افزار نیز توسعه بر روی Cloud، کاربردهای وسیعی برای این محصول جهت ارتقاء امنیت، رفاه و بهینه سازی در مصرف انرژی میتوان در نظر گرفت.

ریسه های روشنایی به عنوان نور های تزیینی در ساختمان ها و محوطه ها استفاده می شوند. سیستم های کنترلی این نوع مولد نور به صورت پیشرفته تری طراحی شده اند. نیلیگو برای افزایش بهره وری و مصرف بهینه انرژی کنترل کننده جداگانه ای برای ریسه های روشنایی طراحی کرده است. این کنترل کننده می تواند تمام مزایای اینترنت اشیاء را برای ریسه های روشنایی به ارمغان آورد. اپلیکیشن نیلیگو و همچنین سرویسهای ابری نیز برای این محصول هم قابل استفاده است تا همه محصولات نیلیگو در یک محیط گرد هم آیند. این محصول در دو مدل با یک درگاه و با 5 درگاه، تولید شده که هر درگاه بطور مستقل از درگاههای دیگر می باشد. به لطف اپلیکیشن موبایل نیلیگو، ریسه هوشمند نیلیگو پریزم به امکانات گسترده ای مجهز شده تا هوشمند تر از رقبای خود باشد. اگر این برای شما کافی نیست، بهتر است بدانید که ریسه هوشمند نیلیگو پریزم به صورت Open API طراحی شده تا قابلیت توسعه داشته باشد. نیلیگو بازه گسترده ای از انواع روشنایی، سنسور، کلید و سایر ابزار هوشمند ارایه کرده تا نورپردازی هر فضایی ممکن باشد. نصب ساده، بدون نیاز به سیم کشی مجدد یا هر گونه لوازم جانبی مانند Hubریسه هوشمند نیلیگو را از رقبا متمایز کرده است. ریسه هوشمند LED نیلیگو با با سایر دستگاه های هوشمند نیلیگو، لوازم هوشمند Third-Party و دستیارهای صوتی مانند الکسا و دستیار صوتی گوگل سازگار است. انعطاف پذیری مهم ترین ویژگی ریسه هوشمند نیلیگو است. با این ویژگی، می توان هر جا که از پیش ممکن نبود را نورپردازی کرد. به این ترتیب می توان زیر مبلمان، راه پله، پاسیو، باغچه و سایر فضا ها را با نور مستقیم یا غیر مستقیم روشن کرد. امکانات هوشمند را به قابلیت انعطاف پذیری ریسه هوشمند نیلیگو بیافزایید تا امکانات نامحدودی برای نورپردازی فراهم شود.

ویژگی های کلی


نیلیگو بازه گسترده ای از انواع روشنایی، سنسور، کلید و سایر ابزار هوشمند ارایه کرده است. نصب ساده و بدون نیاز به سیم کشی مجدد از قابلیتهای کلیه محصولات نیلیگو میباشد. عدم نیاز به هر گونه لوازم جانبی مانند Hub، باعث میگردد این ریسه ها همچون دیگر محصولات نیلیگو براحتی به Wi-Fi متصل گردیده و از آن طریق براحتی به اینترنت و Cloud متصل گردد. معمولا از این ریسه ها به عنوان نور تزئینی استفاده میگردد و مانند محصولات روشنائی دیگر نیلیگو، برای تامین نور محیط نمیباشد. می توان زیر مبلمان، راه پله، پاسیو، باغچه و سایر فضا ها را با نور مستقیم یا غیر مستقیم این ریسه ها زیباتر کرد. در صورتیکه نیاز دارید تا 5 رنگ مختلف را داشته باشید بهتر است از درایورهای 5 پورت استفاده کنید تا از لحاظ قیمتی مقرون بصرفه تر باشد.

ماکزیمم توان مصرفی


90W در هر پورت

توان مصرفی آماده باش


کمتر از 0.1 وات

ولتاژ کاری


DC 12V

فرکانس کاری


DC

نوع وای فای


802.11b/g/n

پروتکل امنیتی


WPA2 local – SSL Cloud connection

رنگ ال ای دی


16 میلیون رنگ (RGB)

نوع ارتباط


Web service over HTTP / MQTT over Cloud


لامپهای هوشمند LED نیلیگو پریزم
فهرست