نیلیگو Relay

رله های اینترنت اشیاء درحقیقت رله ای میباشند که از طریق شبکه Wi-Fi و ارتباط با Cloud فرمان میگیرد. قابلیت ارتباط این رله با اینترنت و ارتباط آن با اشیاء دیگر از طریق سرویس M2M، این امکان را مهیا میکند تا این دستگاه سرویسهای بسیاری را ارائه کند که تا قبل از آن امکان پذیر نبوده است

رله های هوشمند نیلیگو، یکی از اشیاء تولید شده توسط نیلیگو میباشد. امکان قطع و وصل کردن برق با آمپر بالا در انواع ولتاژها، یکی از نیازهای کاربران در صنایع و همچنین ساختمانها میباشد. قابلیت آمپر بالا برای این رله میتواند آنرا برای هر نوع مصرفی کارآمد کند. امکان اندازه گیری مصرف انرژی (Active/Reactive) و قابلیت ثبت آن در Cloud یک امکان بسیار جذاب و کاربردی از این محصول میباشد. قطع و وصل برق بصورت دستی و بر روی صفحه لمسی آن میتواند سهولت استفاده از آنرا بهمراه داشته باشد.
کاربردهای گسترده ای برای این دستگاه میتوان درنظر گرفت. با توجه به اینکه این دستگاه یک دستگاه با تکنولوژی اینترنت اشیاء میباشد و قادر است براحتی به سرویسهای Cloud از جمله سرویسهای M2M و Integration متصل شود، قابلیتهای منحصر بفردی برای آن بوجود می آورد که تا پیش از آن مقدور نبود. کاربردهای متعدد دیگر که هر کدام را میتوان در هر زمانیکه لازم باشد براحتی توسط سرویس Integration به این دستگاه اضافه نمود.این دستگاه در دو مدل تک رله، 2 و 4 رله تولید و عرضه شده است.

ویژگی های کلی


خصوصیات کلی رله اینترنت اشیاء

ظاهری ساده و زیبا
نصب ساده در کنار فیوزها
آمپرهای خروجی 16، 5، 7 و . . . .
توانایی اتصال به شبکه Wi-Fi 802.11b/g/n
بدون نیاز به دستگاه های جانبی مانند Hub
امکان اتصال به دستیار صوتی گوگل و الکسا
Open API برای توسعه توسط برنامه نویسان
قابل استفاده در سیستم های ابری Integration نیلیگو
امکان کنترل با اپلیکیشن موبایل نیلیگو
ارتباط امن با اینترنت از طریق SSL
گارانتی معتبر
. . . .

توان مصرفی خاموش

کمتر از 0.1 وات


ولتاژ کاری

AC 110-240 V


فرکانس کاری

50-60Hz


سازگاری

Rest web service protocol – Cloud connection – Apple home kit – Amazon Alexa – Google home

نوع وای فای

802.11b/g/n


پروتکل امنیتی

WPA2 local – SSL Cloud connection


نوع ارتباط

Web service over HTTP / MQTT over cloud

ریموت کنترل Wi-Fi
بلندگوی وای فای
فهرست