خوراک پز اینترنت اشیاء

نیلیگو Cooker

خوراک پز نیلیگو (پلوپز قدیمی) برای ساده کردن پخت و پز طراحی شده است. این خوراک پز هوشمند، برنامه ریزی شده تا دستور پخت غذا را از اینترنت توسط اپلیکیشن نیلیگو دریافت کرده و سپس فرایند پخت غذا را آغاز کند. به این ترتیب، از کاربر خواسته می شود تا در هر گام، مواد غذایی لازم را به دستگاه اضافه کند، سپس خوراک پز هوشمند نیلیگو زمان، دما و فشار لازم برای پخت تا گام بعدی را تنظیم خواهد کرد تا شما از نتیجه خوشمزه آن لذت ببرید.

این خوراک پز هوشمند به دستور های پخت پیش فرض محدود نیست و کاربران می توانند دستور های مورد علاقه خود را با یکدیگر به اشتراک بگذارند. خوراک پز هوشمند نیلیگو می تواند بهترین وسیله برای کسانی باشد که دوست دارند کنترل بیشتری بر پخت و پز داشته باشند. بسیاری از کاربران هم این کالا را به عنوان یکی از ابزار های لازم برای زندگی سالم تر بر می گزینند.

با استفاده از خوراک پز هوشمند نیلیگو، به جای حرارت دادن طولانی، می توان غذا را در زمان کوتاه تری پخت و تا جای ممکن خواص مواد غذایی را حفظ کرد. با امکان انجام وظیفه به عنوان پلوپز، دستگاه تهیه ماست، گرم کن، زودپز یا بخارپز، خوراک پز هوشمند نیلیگو نیاز به داشتن چندین وسیله در آشپزخانه را از بین برده و به نظم خانه و آشپزخانه کمک شایانی خواهد کرد.

این دستگاه به سادگی و از راه دور در اپلیکیشن موبایل نیلیگو کنترل می شود، با سیستم های یکپارچگی (Integration) و ارتباط ماشین به ماشین نیلیگو سازگار است و اتصال آن به دستیارهای صوتی گوگل و الکسا امکان استفاده از فرمان های صوتی را فراهم می کند.

ویژگی های کلیتوان مصرفی آماده باش


کمتر از 0.1 وات

ولتاژ کاری


AC 110-240 V

فرکانس کاری


50-60Hz

سازگاری


Rest web service protocol – Cloud connection – Apple home kit – Amazon Alexa – Google home

نوع وای فای


802.11b/g/n

پروتکل امنیتی


WPA2 local – SSL Cloud connection

دمای کاری


40- الی 100C

نوع ارتباط


Web service over HTTP / MQTT over cloud


بلندگوی وای فای
اپلیکیشن موبایل نیلیگو
فهرست