بلندگوی اینترنت اشیا

نیلیگو Speaker

اسپیکرهای اینترنت اشیاء نیلیگو، در مدلها و اشکال مختلف میباشند. در حقیقت نیلیگو اسپیکرهای ساده رایج را بگونه ای ارتقاء داده است که قادر خواهند بود به شبکه Wi-Fi و در نتیجه اینترنت و Cloud متصل شوند و بصورت گروهی موسیقی شما را پخش کنند. از شنیدن موسیقی دلخواه خود لذت ببرید

بلندگوی وای فای نیلیگو تجربه ای فراتر از شنیدن موسیقی ارایه می دهد. این اسپیکر به سادگی به دستیار های صوتی مانند گوگل و الکسا متصل می شود تا کنترل دستگاه های هوشمند خانه با فرمان های صوتی ممکن باشد.
همچنین، با بلندگوی هوشمند وای فای نیلیگو می توان از سرویس های پخش آنلاین موسیقی مانند Spotify، آمازون، پاندورا یا هر سرویس دیگری استفاده کرد.
بلندگوی هوشمند وای فای نیلیگو میتواند به بیش از یک یا دو بلندگوی دیگر نیلیگو متصل شود تا صدایی فراگیر ارایه دهد. بهتر از هر بلندگوی هوشمند دیگر. به این ترتیب، پخش موسیقی، کنترل دستگاه های هوشمند، برقراری تماس و دستور دادن به دستیار های صوتی از هر جای خانه ممکن است، به هر بزرگی که باشد.
نیلیگو ترجیح داده به جای تولید بلندگو، به هوشمند کردن بلندگو های موجود در بازار بپردازد. به زبان ساده، نیلیگو قادر است با افزودن سخت افزار لازم به هر مدل بلندگو، آنرا به شبکه متصل کرده و سرویسهای بیشماری را به آن اضافه نماید. با چنین رویکردی، نیلیگو بازه گسترده ای از بلندگو های هوشمند را در انواع شکل، قدرت و قیمت برای جذب تمام سلیقه ها ارایه می دهد.
بلندگوی هوشمند وای فای نیلیگو با اپلیکیشن موبایل نیلیگو کنترل می شود و قابل تعریف در سرویس های Integration و ارتباط M2M نیلیگو است.

توان مصرفی خاموش

کمتر از 0.1 وات


ولتاژ کاری

AC 110-240 V


فرکانس کاری

50-60Hz


سازگاری

Rest web service protocol – Cloud connection – Apple home kit – Amazon Alexa – Google home

نوع وای فای

802.11b/g/n


پروتکل امنیتی

WPA2 local – SSL Cloud connection


نوع ارتباط

Web service over HTTP / MQTT over cloud

رله اینترنت اشیاء
خوراک پز هوشمند
فهرست