تجهیزات مورد نیاز برای راه اندازی محصولات هوشمند نیلیگو

برای راه اندازی محصولات هوشمند و استفاده از سرویس های ابری نیلیگو به ابزار های زیر نیاز دارید. برای مطالعه در مورد هر یک از این ابزار ها می توانید به بخش های مربوطه مراجعه کنید. همچنین در صورت وجود هر گونه پرسش، در بخش تماس با ما راهنمای شما خواهیم بود.

مودم وای فای

محصولات اینترنت اشیاء نیلیگو با اتصال به شبکه وای فای کار می کنند پس باید چنین شبکه ای را تامین کنید. بر اساس تعداد محصولات نیلیگو که قصد استفاده از آن ها را دارید و همچنین تعداد دستگاه های پشتیبانی شده توسط تجهیزات وای فای ممکن است به یک مودم، چند مودم یا ترکیب آن ها با روتر ها نیاز داشته باشید.

نکته ای که بسیار حائز اهمیت است، استفاده از مودمهای مرقوب و کارآمد میباشد. پس پیش از هر چیز، از کیفیت مودم خریداری شده مطمئن شوید.

موبایل، تبلت یا کامپیوتر

بهترین راه استفاده و کنترل هر محصول اینترنت اشیاء نیلیگو مانند لامپ هوشمند، استفاده از اپلیکیشن موبایل نیلیگو است. این اپلیکیشن بر روی تمام انواع موبایل و تبلت مجهز به سیستم عامل های اندروید و iOS نصب می شود.
اما اگر به هر دلیلی به اپلیکیشن موبایل نیلیگو دسترسی ندارید، می توانید از وب سرویس نیلیگو استفاده کنید. هر محصول ما یک وب سرور و در نتیجه یک صفحه دسترسی دارد. بنابراین می توانید محصولات هوشمند نیلیگو را علاوه بر اپلیکیشن از طریق مرورگر نیز کنترل نمایید. این کار در نسخه 4 یا بالاتر اندروید، نسخه 9 یا بالاتر iOS اپل و سیستم های مجهز به ویندوز قابل انجام است.

برای استفاده از ویژگی های گسترده محصولات هوشمند نیلیگو، تازه ترین نسخه اپلیکیشن موبایل نیلیگو را از لینک زیر دریافت کنید.

قوانین و مقررات نیلیگو
سرویس رایانش ابری نیلیگو
فهرست